Mazidağı moto kurye nedir ?

Motorlu Kurye veya araçlı Kuryelerimiz ile taşınmasını istediğiniz gönderilerinizi hızlı ve güvenilir şekilde a noktasın dan b noktasına ulaştırdığımız hizmetimizin adıdır

Firmamız Mardin olmak üzere Türkiyenin hemen hemen her iline taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Örneğin Mardin’den Ankara’ya gitmesi gerekli bir evrağınız, pasaportunuz, kimliğiniz veya bir koliniz var. İşte tam bu nokta da Mardin mtoo kurye olarak biz devreye giriyoruz ve gönderilerinizi istenilen adresten alıyoruz ve gitmesi gerekli noktaya güvenle ulaştırıyoruz.

Motorlu Kurye hizmetimiz şu şekilde ilerlemektedir. Mardin moto kurye firmamız tarafınız ‘dan verilen iş emriniz sonrasın da kaydınız düzenli bir şekilde alınır. Sonrasın da görevli Kurye personelimiz verdiğiniz adresinize yönlendirilir ve gönderiniz teslim alınarak gitmesini istediğiniz adrese ulaştırılır. Bu adres ister mardin  ilçeleri olabilir isterseniz de Türkiye illerine de aynı günde direkt olarak teslimatını gerçekleştirilir.

Teslimat sonrasın da ise operasyon merkezi personelimiz tarafından gerek telefon ile gerekse WhatsApp yolu ile teslimat bilgisi tarafınıza bildirilir. Bu şekilde şehirlerarası kurye hizmetimiz gerçekleştirilir..

Sizlerde 7/24 müşteri hattımızı arayarak hızlıca şehirlerarası ve mardin ilçeleri arasında gönderilerinizi hızlı ve güvenle teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.Moto kurye mazidağı firmamız ile +90 537 289 64 47 numaralı hattan ulaşım sağlayabilirsiniz ve yine aynı numaradan whatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

0537 289 64 47